Як і чим ріжуть метал?

Ножівка

Найпоширеніший спосіб різання, та й самі простий - це різка по металу із застосуванням ножівки. Робити це досить складно, та й точність у вас буде, швидше за все, не філігранна. Особливо це стосується ручних інструментів, у випадку з ними, завдання ще більше ускладнюється. Цей спосіб недорогий, що вимагає застосування сили, не надто зручний.

Ножиці по металу

Для різання тонкого металу найкраще підійдуть спеціальні ножиці по металу. Ріжуть вони дуже добре. Працювати з ними легко і швидко, та ось тільки не завжди зручно, оскільки буде потрібно докласти зусиль. Але якщо ви людина, яка не звикла так працювати, то ваші руки будуть швидко втомлюватися. Але знову ж таки, все залежить від того, як ви справляєтеся з інструментом.

Шабельні пили

Для різання порожніх конструкцій зараз дуже популярні шабельні пили. Це професійний інструмент, ріжучий полотно, яке знаходиться в міцному корпусі. Ріже швидко, якісно, ​​так і зі зручністю проблем, як правило, не виникає.

Дискові пилки

Якщо вам потрібна досить точна робота, то добре підійдуть дискові пилки. Вони зможуть забезпечити точну роботу, та й до того ж вони цілком зручні.

Болгарка

Один з найбільш звичних, зручних і улюблених способів - це різка болгаркою. Зручні, відмінно підходять для точної роботи. У категорії «ціна-якість» - найкращий варіант.

Плазмова різка

І наостанок про найрезультативніший спосіб різання металу - плазмовому. У нього є найкраща якість серед всіх інших варіантів, найвища точність, швидкість, не деформує метал при різанні. Безперечно, займає лідируючу по ефективності позицію.

Лазерна різка

До плазмової можна віднести і лазерну обробку. Результат ви отримаєте однаковий, хоча десь виграє плазмова, а десь лазерна обробка. Як правило, для виробів, що вимагають максимальної точності, більше підійде лазерна обробка. Крім того, лазерна обробка використовується не тільки для різання, але і для маркування, розмітки та іншого. Так що, використовувати вам плазмову технологи, або лазерну, залежить від складності роботу, яку необхідно виконати.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий