Монтаж металоконструкцій

Ми здійснюємо монтаж металоконструкцій для швидкомонтованих будівель, павільйонів, ангарів, ферм, об'єктів промислового призначення. Майстри досконало володіють технологіями збірки відповідальних, дрібних будівельних металоконструкцій з оцинкованого профілю та сталі, що дозволяє швидко та якісно звести несучий каркас згідно з проектом.

Ми збираємо різні металоконструкції швидко, професійно та без помилок. Ми працюємо з різними технологіями та будь-якими типами конструкцій:

  • каркасними;
  • безкаркасними.

 технології монтажу

Основна робота при монтажі зводиться до двох процесів: з'єднанню елементів і розбиранні складових. Для виконання базових завдань команда експертів може використовувати різні типи технологій (від їх набору будуть залежати і розцінки на монтаж металоконструкцій):

  • Зварювання - електричне, газове (рідше - точкове).
  • Склейка (так зване холодне зварювання).
  • Збірка (кріплення болтами, заклепками, іншими кріпленнями).
  • Розбирання (вибір способу залежить від типу з'єднання).

 ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Для прискорення не дуже габаритні елементи попередньо збираються у вузли більшого розміру. Укрупнювальне складання проводиться на спеціально підготовлених майданчиках або стелажах. При цьому контролюється точність взаємного розташування окремих елементів, надійність зварного або нарізного сполучення. Монтаж укрупненого елемента не відрізняється від аналогічних дій з готовими габаритними конструкціями. Виробляються його підйом, фіксація в потрібному місці.

Ферми монтуються тільки після того, як встановлені та закріплені опорні колони. Їх підйом часто проводиться двома кранами одночасно. Ферма заводиться в потрібне положення, після чого її опускають на монтажні столики в верхній частині колон.

Обшивка каркаса лицьовими панелями та пристрій настилу можуть вестися одночасно. Це не впливає на вартість робіт, але зменшує термін будівництва.

Хочете замовити послуги монтажу?

Залиште заявку, наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Або зателефонуйте нашому менеджерові за номером телефону:
(096) 210-32-87

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий