Піскоструминна обробка металу

Піскоструминне очищення металу є одним з найбільш бюджетних варіантів зачистки металу, оскільки швидкість робіт досить висока, а витрати набагато менше, ніж при використанні хімічної обробки. Новітні технології очистки дозволяють не нашкодити металу і зняти тільки шар окислення, що не впливає на загальну структуру матеріалу.

Ми виконуємо на замовлення очистку поверхонь металоконструкцій, деталей, готових виробів:

  • від іржі,
  • окалини нової стали,
  • масляних плям,
  • слідів фарби, лаку,
  • задирок, залишків формувальної суміші.

Традиційно послуга потрібна у будівельних, транспортних, індустріальних підприємств, майстерень художнього кування, в житлово-комунальному господарстві.

 Переваги піскоструминної технології зачистки металу

Економічність. Поки що піскоструминна технологія - найбільш дешевий метод обробки металу. Використання хімічних засобів і ручної роботи обходиться набагато дорожче.

Висока швидкість. Коли треба швидко зачистити велику металоконструкцію або виріб перед фарбуванням, тоді застосовують саме піскоструй. Він в 7-10 разів швидше, ніж будь-яка інша очистка металу.

Якість. Якщо метал ідеально рівний, тоді його можна обробити багатьма способами. Але якщо в деталях є важкодоступні місця, вигини, кути, поглиблення, тоді піскоструй - єдино правильний варіант зачистки металу.

Збільшується хімічна і фізична адгезія матеріалів, після піскоструя лакофарбовий шар утримується набагато міцніше.

Як проводиться очистка?

Піскоструминне очищення здійснюється наступним чином: під великим тиском абразив подається потужним струменем. Висока кінетична енергія, яку має струмінь, здатна дістати до будь-яких вузьких і важкодоступних місць, куди не зможуть інші інструменти. Даний метод очищення дозволяє впоратися з забрудненнями будь-якого характеру, в тому числі, і з корозією.

Стиснене повітря дозволяє частинкам абразиву летіти з колосальною швидкістю - до 730 м/сек. Таким чином, вдається домогтися якісного очищення. В результаті поверхня залишається чистою і шорсткою. 

Ступінь очищення можна регулювати за допомогою зміни виду абразивних матеріалів. Так, для проведення робіт може використовуватися кварцовий пісок різних фракцій, сталеву дріб, крихітні скляні кульки, електрокорунд. Наприклад, піскоструминне очищення великих металевих конструкцій проводиться за допомогою кварцового піску з розміром піщинок 2-2,5 мм. Пісок з зерном 1-1,5 мм дає найбільшу ефективність і активно використовується при обробці тонкого металу.

Хочете замовити послугу?

Залиште заявку, наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Або зателефонуйте нашому менеджерові за номером телефону:
(096) 210-32-87

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий