Плазмова та лазерна різка металу

Плазмова різка металу

Плазмова різка металу - це один з найсучасніших способів обробки матеріалу. Технологія, яка дає можливість підвищити продуктивність і спростити процес заготовки деталей значно виграє в порівнянні з традиційними способами обробки металу.

Різання металу здійснюється під високим тиском повітряного струменя (газу), який іонізується завдяки дії плазмотронів і має величезну температуру та електропровідність. Сам метод являє собою розплавлення металу і видування його з утворенням різу в момент, коли плазмовий різак переміщається по контуру наміченої форми.

Лазерне різання металу

Лазерне різання металу, нержавіючого металопрокату, інших металовиробів - послуга затребувана, оскільки саме ця технологія дозволяє виконувати найскладніші форми.

Верстат, який дозволять виконати лазерну різку металу, може працювати з різними типами стали, включаючи вуглецеву. Товщина листів визначена самим матеріалом (1-10 мм), а форму можна надати будь-яку. Після такої різання можна отримати деталі для декоративних та інтер'єрних виробів і т.д. Обмежень практично не існує, тому саме лазерна різка сьогодні вважається найбільш перспективною. Вартість прораховується в кожному випадку, оскільки має значення матеріал, складність розкрою, інші (не менш важливі) фактори.

Плазмова різка металу
Плазмова різка металу

Хочете замовити порізку металу?

Залиште заявку, наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Або зателефонуйте нашому менеджерові за номером телефону:
(096) 210-32-87

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий