Порошкове фарбування металу

Сьогодні порошкове фарбування є найбільш ефективним і передовим методом фарбування різних виробів, за допомогою якого формується найбільш якісні декоративно-захисні полімерні покриття, що відрізняються високою міцністю та практично нескінченним різноманіттям кольорів і відтінків, а також самих різних текстур і ступеня глянцю.

Наші переваги

Виконуємо фарбування з максимальною оперативністю, при цьому не втрачаючи якісних показників. Готові працювати з виробами різної складності та замовленнями будь-якого обсягу.

Фарбуємо навіть найдрібніші деталі (заклепки, саморізи та інше), сітчасті та складні поверхні, автомобільні диски, двері, радіатори, труби.

Широкий вибір кольорів і відтінків згідно з колірним стандартом RAL дозволяє підібрати різну колеровку фарби - від класичної до ефекту «металік».

Фарбуємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

 

Контроль якості фарбування

Дійсно гідне фарбування неможливе без ретельного контролю за якістю. Деталь з порошковою фарбою остигає, і за допомогою спеціального приладу проводиться перевірка, наскільки рівний шар фарби був нанесений. Використання даного методу фарбування дозволяє зберегти метал, надати йому не тільки привабливий вигляд, але високу механічну міцність, що дуже важливо при суворих умовах експлуатації.

 

Як здійснюється порошкове фарбування металевих виробів:

Перший етап - підготовка деталі до фарбування. З поверхні віддаляються сліди старого лакофарбового покриття, метал знежирюється, при необхідності проводиться вирівнювання дефектних ділянок.

За допомогою розпилювача на виріб наноситься шар порошку, який контактує з поверхнею за допомогою сили електростатичного притягання.

Завершальна стадія робіт - полімеризація фарби під дією високих температур. Таким чином, методи фарбування порошковою фарбою є найбільш доступними за ціною і не вимагають особливих витрат часу.

Хочете пофарбувати у нас?

Залиште заявку, наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Або зателефонуйте нашому менеджерові за номером телефону:
(096) 210-32-87

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий