Зварювальні роботи

Для виготовлення конструкцій з металу часто використовується метод зварювання. Це дозволяє створити надійне з'єднання, що витримує високі навантаження, тиск, напругу та ін. Термін служби конструкції та її характеристики будуть залежати і від того, наскільки якісно виконана зварювання металопрокату.

Види зварювання металів

Найбільш поширені 3 методу розпалювання дуги і плавлення металу.

Ручна дугова зварка - MMA (Manual Metal Arc). Між металом та електродом (він же - присадний матеріал) загоряється дуга. Плавляться матеріали деталі та електроду, створюючи міцний зварний шов. Шлак видаляється спеціальним інструментом. Метод використовується для всіх видів сталі та чавуну. Застосовується в промисловості та побуті.

Аргонно-дугова - TIG (Tungsten Inert Gas). З використанням вольфрамових неплавких електродів. Нагрівання дугою потрібен для плавлення металу деталей в зоні зварювання. При необхідності додатково подається присадка у вигляді дроту. Метод використовується для зварювання тонкостінних деталей з кольорових металів, сталі (в тому числі нержавіючої).

Напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів і зварювання в середовищі інертних газів - MIG / MAG (Metal Inert / Active Gas). Дріт, будучи і присадкою і електродом, подається в зону зварювання автоматично та розплавляється тілом дуги. Метод широко застосовується в автомобілебудуванні, інших галузях промисловості.

Послуги зі зварювання металу на вигідних умовах надає Техінвест

Ми використовуємо ручні, напівавтоматичні та автоматичні методи робіт. Можливий виїзд фахівця на об'єкт, доставка оброблених деталей та конструкцій клієнту.

Вартість розраховується заздалегідь, строго з урахуванням умов виконання замовлення.

 Виконуємо замовлення на зварювання металоконструкцій:

  • Конструкції з металу
  • Корпусні вироби (металеві меблі, стелажі, побутові вироби: корпуса, полки, світильники, відбійники колон і стін, декоративні панелі
  • Виготовлення нестандартних металовиробів
  • Елементи зовнішньої реклами (букви, логотипи, об'ємні конструкції)
  • Ємності, міжопераційний тара, елементи технологічної оснастки і багато іншого

Потрібні послуги зварки металу?

Залиште заявку, наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Або зателефонуйте нашому менеджерові за номером телефону:
(096) 210-32-87

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий